איפה הכי כדאי לפרסם ללקוחות עסקיים?

סיגל בר

סיגל בר - שוברת קירות

איפה שהם נמצאים! פילוח ואפיון של קהל היעד שלך הוא הכרחי. אם הלקוחות הפוטנציאליים שלך נמצאים בפייסבוק או באינסטגרם כווני לשם, אם הם בלינקד-אין כווני לשם. ממליצה לחקור היכן מפרסמים המתחרים שלך. נקודה חשובה ביותר – אם הלקוחות שלך מחפשים אותך עדיף שתהיי בגוגל. לעומת זאת, אם את לא ידועה ואת זו שמחפשת את הלקוחות עדיף שתהיי בפייסבוק. את החלק הזה של תשובתי אני נותנת לא מתוך מומחיות בשיווק אלא מתוך ניסיון אישי.

מונה אריאל

מונה אריאל - מיתוג ודיגיטל

לפני שמפרסמים יש להגדיר בצורה מפורטת מי קהל היעד של העסק וחלק מההגדרה הזו זה איפה הוא נמצא. האם הוא נמצא ברשתות החברתיות? באיזה רשתות הוא נמצא? האם הוא קורא עיתונים? או האם הוא קהל שאפשר להגיע אליו מפה לאוזן? יש המון דרכים לפרסם לקהל, העניין הוא שרוב בעלי העסקים לא מגדירים את הקהל הספציפי שמתאים לעסק שלהם והם מנסים לפרסם לכולם ואז "תפסת מרובה לא תפסת".

דפנה דנון

דפנה דנון- יועצת עסקית ותעסוקתית

מומלץ לפרסם היכן שקהל היעד שלך נמצא.. מומלץ לעשות פילוח ואפיון ולהבין היכן נמצא קהל היעד ולפי זה להחליט על ערוצי השיווק הרלוונטים. אם הם מחפשים בגוגל, נמצאים בפייסבוק, או באינטסגרם או בלינקאין או בכלל מגיעים פיזית למקומות אחרים. מומלץ לפרסם בהתאם לאפיון ולהכרה של קהל היעד הפוטנציאלי.