דפנה רייף – הבועטת ברשת – מרצה ובעלת משרד דיגיטל ויח"צ

דפנה רייף

 

פרסום אורגני וממומן בפייסבוק, שיווק עסקי באינסטגרם, קידום בפינטרסט, שיווק סרטוני הוידאו, הקמת דפים ועוד בלינקדאין, קידום הסרטונים ביוטיוב ופרסום ממומן בפייסבוק ובגוגל ממומן.

 

שמי דפנה רייף, יזמית, מרצה בכירה לשיווק ברשתות החברתיות, מומחית לעולם הניו מדיה ומלווה בעלי עסקים בעולם הדיגיטלי. אני בעלת תואר בתקשורת וניהול ובוגרת בית ספר לעיתונות הספורט. עברתי לא מעט קורסים והכשרות בתחום מדיה חברתית.
אני מכירה היטב ומתמצאת מצוין בעולם התקשורת, הגאדג'טים והעדכונים בעולם האינטרנטי.
לכל פרויקט שלי אני ניגשת בדרך היצירתית ביותר, עם יד על הדופק וחיפוש מתמיד אחר הכלים הווירטואליים יצעידו אותו קדימה אל החשיפה המרבית.

המותג 'בועטת ברשת' הוקם בשנת 2016 לאחר שקיבלתי הצעה להרצות בהתאגדות העסקים הקטנים במשרדים ברחובות ובאשקלון בפרויקט מיוחד שהוקם למען קידום נשות העסקים בישראל.

כאשר התחלתי את ההרצאות על העולם הדיגיטלי הייתי גם שכירה ובשנים האחרונות עיקר פעולותיה הן:

  • ניהול המדיה הדיגיטלית לעסקים קטנים ובינוניים
  • ייעוץ אסטרטגי לבעלי עסקים קטנים ובינוניים
  • הרצאות ביחידה ללימודי חוץ לקורס ניהול מדיה
  • סדנאות וקורסים על הרשתות החברתיות: הפייסבוק, אינסטגרם, טוויטר ולינקדאין.

לפני שהפכתי לעצמאית עבדתי כשכירה בחברת 'טוחן מדיה' וניהלתי את הרשתות החברתיות של רדיו 103FM. לאורך כל התקופה, דאגתי לניהול שוטף של הפייסבוק, האינסטגרם והטוויטר. קידמתי ראיונות ורעיונות והובלתי את תחנת הרדיו והתכניות השונות שהוגשו ע"י הטאלנטים המובילים במדינה: דידי הררי, נתן זהבי, פרופסור רפי קרסו, מיכל דליות, רון קופמן, בן כספית ורבים אחרים. הפכתי את התחנה לאחת המובילות בתחום הדיגיטלי.

לפני כן, בתקופת עבודתי ב-'טוחן מדיה' ניהלתי את פרויקט 'בית החולים תל השומר' בתוכן, בו נבנו 32 אתרים ואף הייתי אחראית על כשמונה עובדים, מתכנתים ואנשי מקצוע אחרים. כמו כן, באותה תקופה הייתי גורם משמעותי בקידום מפלגת 'יהדות התורה' בתקפות הבחירות של שנת 2016 ברשתות הדיגיטליות.