היי, החלטתי שאני יוצאת לעצמאות. אני הד האנטר בכירים… מחפשת דרך או רעיון ייחודי על פני רבות וטובות בשוק. איך אבדל את עצמי ?

שרית טל

שרית טל - הרבה יותר מפלוס

מבינה משאלתך שאת מחפשת לארגונים שונים באופן דיסקרטי או לא דסקרטי משרת בדרג Director, Vp, Cx ? האם שאלתך ממוקדת לאיזה ארגונים לפנות ולאיזה תחומים? או כיצד לייחד את השירות שלך מול בכירים מחפשי עבודה, ולייצר אצלך מסד נתוני ארגונים ומאתרים עובדים בכירים. ממליצה שתכירי את כל השחקנים בשוק מחפשי העבודה. תבדקי כיצד הם פועלים, למי הם פונים, מהו התמחור שלהם ועל מה/לאיזה טווח. מנגד, מנסיונך, איזה רובד תוכלי לשפר/לשנות/ לאפשר ערך מוסף גבוה יותר? את חושבת שכדאי להתמחות מקצוע אחד? או יותר? אולי לתת מעטפת נוספת ובכך להתחיל שיתופי פעולה עם שירותים שיסייעו ללקוח לילוו אותו במקום העבודה החדש? אולי מעטפת מעשירה לארגונים? ללא ספק, כאחת שהגיע ממערכת זו, ורוצה להקים משהי עצמאי, יש לך המון ערך מוסף ותרומה מעשירה win win

סיגל בר

סיגל בר - שוברת קירות

היי ציידת יקרה, שם מדויק לעסק שלך יהיה התחלה טובה. היות ואת נותנת שירות לארגונים והיות ותרבות הצריכה של ארגונים גדולים מתקיימת באנגלית, בטח ובטח כאשר מדובר בחברות הייטק, אם תבחרי לקרוא לעסק שלך בשם אחר משמך המלא, שגם זו אופציה טובה כשלעצמה, אני ממליצה על שם באנגלית. מוצר כתוב ברמה גבוהה ומעוצב היטב שעמו את פונה ללקוחות פוטנציאליים יהיה המשך ראוי. המסר שאת רוצה להעביר יהיה ברמת "אני יורדת לשטח במקומכם ומורידה את השמיים בשבילכם..." עד כאן ברמה הפרקטית. ברמה הרעיונית תשאלי את עצמך האם באמת את שונה מהד האנטרס אחרים ובמה בדיוק ואת זה תמנפי. הד האנטר הוא מתווך, או אם תרצי סוג של שדכן, ולכן כדאי שיכיר את השטח היטב. היטב עד כדי הבנת ה- DNA של כל ארגון שאליו הוא מכוון ויכולת להבין לעומק האישיות של המקצוענים שהוא מפנה אל הארגון. הניסיון שלך הוא התחלה טובה ומה שיצמיח את העסק שלך הוא שם טוב בשוק הזה ומוניטין של הצלחות. תוכלי, למשל, למצב את עצמך כמומחית, מההתחלה. איך? אם בגוגל את תופיעי כמייעצת להד האנטרים, כן, כן, קראת נכון, באמצעות מאמרים למשל, את תיתפסי כאוטוריטה בעיני כל הצדדים. זו הייתה דוגמה אחת לחשיבה קצת אחרת. בהצלחה רבה.

דפנה דנון

דפנה דנון- יועצת עסקית ותעסוקתית

הייתי מתחילה בהבנה של הרקע המקצועי שלך והערך המוסף שלך. אם יש לך רקע של X שנים כשכירה בחברה שעסקה בבכירים, הייתי מציינת זאת כמובן. הייתי מתחילה בבדיקה של הקולגות/ מתחרות בשוק, כיצד הן מציגות את עצמן, מה השירותים שהן נותנות, עושה חשיבה על השירות שלך, האישיות שלך ועל הערך המוסף שאת נותנת בתחום השמת בכירים. תחשבי על הפידבקים שקיבלת מבכירים שהשמת אותם בארגונים, והפידבקים שקיבלת מהארגונים שעבדת מולם, זה גם יכול לתת נקודת מבט על הערך המוסף שלך.. רקע של הצלחות בהשמה של בכירים לאורך זמן יכול להיות טוב, גם לפנות ללקוחות שהשמת בארגונים- יכול להיות פתיח טוב ללקוחות פוטנציאלים ראשונים (רק תבדקי אם מבחינת חוזה ההעסקה שלך עם החברה שעבדת בה אין תקופת צינון של לפנות לבכירים שהשמת במקומות עבודה).