לאחר שהקמתי עסק מצליח בהולנד בתחום החינוך וההעשרה ומכרתי אותו אני נמצאת בפרשת דרכים. מה אתן מייעצות לי לעשות עכשיו?

אפרת אביסרור

אפרת אביסרור - מלווה יוצרים

קודם כול מציעה לך להתחבר לחלום, להגדיר אותו, לצייר אותו. אחכ לראות איך אפשר לבנות את הדרך אליו בצעדים קטנים. מומלץ להשתמש בכל נכסי הידע שצברת. הם כמו יהלומים שאת יכולה לשזור מהם מחרוזת חדשה אחרי שמיצית את הישנה.

סיגל בר

סיגל בר - שוברת קירות

התואיל להגיד לי, בבקשה, באיזו דרך עלי ללכת מכאן?" שאלה אליס. "זה תלוי במידה רבה לאן את רוצה להגיע." - אמר החתול. "לא אכפת לי כל כך לאן." אמרה אליס. "אם כך, לא משנה באיזו דרך תלכי." אמר החתול. מתוך אליס בארץ הפלאות / לואיס קרול. פרשת דרכים, שירלי יקרה, היא בדיוק המקום שבו כדאי שנדע לאן אנחנו רוצים להגיע ולמה. רק אז נחליט איך ונבחר בדרך. את שואלת מה את צריכה לעשות ואני שואלת אותך בחזרה, בדיוק כמו החתול, לאן את רוצה להגיע? יש לך חלום? משאת נפש? משהו שדמיינת לעצמך שתהיי כשתהיי גדולה? משם תתחילי. מלחלום את חייך כפי שאת רוצה אותם בשנים הבאות. ואת כנראה יודעת להגשים את החלומות שלך כאשר יש לך כאלה. עובדה שכבר עשית את זה...

דפנה דנון

דפנה דנון- יועצת עסקית ותעסוקתית

הייתי בודקת מה התחומים שמושכים אותך, האם עסק עצמאי בתחום אחר? האם להיות שכירה? (לא ברור מה הרקע התעסוקתי שלך, ההשכלה, מה הסיבות שהביאו למכירת העסק המצליח וכו') עושה בדיקה מקיפה של חוזקות, כישורים, נטיות, מה מעניין אותך, יכולות כלכליות ועוד.

שרית טל

שרית טל - הרבה יותר מפלוס

השיח על הנושא מעמיד סימני שאלה גדולים. ספר זה אינו מציע דרך, דעה, אמונה או עמדה; אין בו ניסיון לשכנע או להעדיף בחירה אחת על פני אחרת. איש אינו יכול לבחור את הרגע והאופן שבהם יסיים את חייו, אבל נכון לאפשר לכל אדם להביע עמדה על מעמד סופו, ולזכותו שעמדתו תכובד; שהרי גם הנוטה למות הוא יצור אנושי חושב, מרגיש ובוחר, וזכותו בחסד של מוות חופשי, מוות קל, מיתה יפה.