מהי הדרך הנכונה לקדם את העסק במדיה הדיגיטלית?

מונה אריאל

מונה אריאל - מיתוג ודיגיטל

פונה יקרה, מדיה דיגיטלית היא מילה כללית מאוד להמון פעולות יזומות שאת כבעלת העסק יכולה לעשות. אתר האינטרנט שלך - לשם כדאי להעלות מאמרים מקצועיים חדשים כל תקופה על מנת לייצר חשיפה אורגנית בגוגל. רישום האתר במנועי חיפוש וקידום ממומן. רשתות חברתיות - שם כדאי לשמור על נוכחות קבועה לפחות פעמיים בשבוע, להעלות טיפים, חוות דעת, עבודות, שאלות מכוונות, תמונות ועוד. אפשר גם ליזום שיתופי פעולה שיווקיים כגון פרסום בקבוצות, החלפת קישורים עם בעלי מקצוע משלימים ועוד.

דפנה רייף

דפנה רייף - בועטת ברשת

פונה נפלאה תודה רבה על השאלה בכדי שנוכל לענות עליה באופן מדויק אנו צריכות לדעת מהו המוצר שלך ולאיזה קהל את מכוונת. ברגע שתדעי מי הקהל תדעי גם היכן הוא נמצא ואיפה לשווק לו את המוצר. לדוג' אם המוצר שלך - משקה חלבונים לחדר כושר. את צריכה לשווק בקבוצות לספורטאים בפייסבוק. היום יש מספר דרכים לשווק את המוצרים גם בצורה פרונטלית וגם ברשתות החברתיות. ממליצה לך לבנות תכנית עבודה מפורטת ובכך תוכלי גם לבדוק איזה שיווק עבד ואיזה לא.

דפנה דנון

דפנה דנון- יועצת עסקית ותעסוקתית

קודם כל תוודאי היכן נמצאים הלקוחות שלך במדיה הדיגיטלית. זהו מונח רחב למדי.. האם הם נמצאים בפייסבוק? בלינקאין? באינסטגרם? מחפשים בגוגל? Youtube? בהתאם לתשובות הייתי בונה אסטרטגיה (גם קשור ליכולת שלך להשקיע תקציב). אם הם נמצאים בפייסבוק, הייתי ממליצה לפתוח עמוד עסקי בפייסבוק, להתחיל להעלות תכנים בצורה אורגנית ולקדם בקבוצות רלוונטיות ואח"כ משלבת קמפיין ממומן במקרה הצורך. אם הם בלינקאין- הייתי בונה פרופיל טוב בלינקאין ופונה ללקוחות פוטנציאליים דרכו. אם הם באינטגרם- הייתי בונה פרופיל באינטגרם ומשווקת שם.

אם הם מחפשים בגוגל- שווה לחשוב על עמוד נחיתה או אתר (רק לקחת בחשבון שלקדם אתר או עמוד נחיתה בגוגל- יש לזה עלויות יחסית יקרות לפלטפורמות אחרות).

בכל ערוץ דיגטלי- חשוב ללמוד כיצד להשתמש בו, ולבנות את הדברים בצורה נכונה.

אפשר גם לשלב בין מספר פלטפורמות דיגיטליות.