סיגל בר – שוברת קירות – מאמנת אישית, מרצה ומנחה סדנאות

סיגל בר

עשרת הדברים שאתם עדיין לא יודעים עלי

תפקידי כמאמנת, כפי שאני רואה אותו, דומה לתפקידה של הרגלית הקטנה של האצנים בתחילת מסלול הריצה שלהם, זו שנותנת להם סיוע זעיר בקבלת התנופה ובבניית התאוצה.

כל השאר תלוי באצן. באחריות להצלחתו, באורך הנשימה שלו, בבחירות ובוויתורים שבדרך, בעוצמת התרגול שלקח על עצמו, ביישום מעשי של כל מה שהוא כבר יודע.

את זאת אני עושה כבר שנים בחדר הכושר המנטלי שלי, חדר האימון, ומכיוון שרבים מהמתאמנים שלי פזורים בעולם אז גם בשיחות וידאו.

נפלא בעיניי עד כמה עצום ורב הוא הפער בין נקודת ההתחלה לנקודת סיום האימון. תמיד.

מרגש בכל פעם מחדש לגלות כיצד באמצעות כלים מובנים ובתוך זמן כל כך קצר אנשים מתקדמים הרבה יותר ממה שציפו שיקרה בפועל, משיגים פריצות דרך ומגשימים את חזונם.

 

שמי סיגל בר, אני מאמנת אישית מאז שנת 2012 ומאחוריי כבר מאות מתאמנים מצליחים.

את תחום האימון בחרתי לאחר שינוי עצום שיזמתי בחיי האישיים ובתוכו בין השאר גירושין קשים, סגירת העסק שלי, ירידה של 80 קילו במשקל, התחלה כלכלית מאפס ועוד. כמי שנולדה מחדש לחיים אחרים אני מאמינה גדולה ברעיון שהכל אפשרי.

 

אני בוגרת בית הספר הריאלי, אוניברסיטת חיפה, המדרשה לאמנות, בית הספר לקופירייטינג ומקצועות הפרסום, מכללת CoachME לאימון, מכללת יוזמות לאימון והכשרות נוספות.

בעבר קופירייטרית במקצועי ובעלת משרד פרסום במשך 20 שנה.

בזמני החופשי אני גם אשת שיווק, עורכת לשונית וספרותית, מאיירת ספרים, כותבת, מציירת, צוללת, מבשלת, אישה מאושרת, אימא, בת זוג וחברה.

 

מומחית בליווי אישי ומקצועי לאנשים שבחרו להפסיק לוותר לעצמם ועל עצמם.