עד שהחלה הקורונה היה לי עסק של הרצאות ויעוץ שקהל היעד היה בעיקר בתי אבות ודיור מוגן. מעוניינת לקבל יעוץ כיצד להחזיר אותו לתחייה

דפנה דנון

דפנה דנון- יועצת עסקית ותעסוקתית

שאלה טובה. הקורונה שיבשה את התוכניות להרבה בעלי עסקים. השאלה היא אם ניתן להגיע פיזית.למפגשים/הרצאות, עם מסיכות וכו'. אם כן- אז לנסות להמשיך כרגיל. אם לא- השאלה היא אם אפשר לעבור איתם להרצאות בזום? (לא נשמע לי שקהל של בתי אבות הוא הקהל הנכון לעבודה בזום). המלצה נוספת היא לנסות לעשות שינוי של קהל היעד לקהל שלא נמצא בקבוצת סיכון..או לנסות להעביר את ההרצאות לסוג אחר של קהל, ובפלפורמות שונות- אונליין אם אפשר. בהצלחה!

שרית טל

שרית טל - הרבה יותר מפלוס

תודה על השאלה, ומעולה שאת מעוניינת להחזיר לתחייה, ממליצה על מס' דרכים, ראי מהי הדרך הנראית לך ביותר, וכמובן שניתן להעלות נוספות. א. לבתי אבות ודיור מוגן יש חדרי מפגש/מועדון ששם בדר"כ מסך טלוויזיה גדול, והם צמאים לפעילות, והרצאה שתועבר במסך הטלויזיה, בזום או בטכניקות אחרות עשויות לדמות את הרצאתך ואף למנף אותך להרצות מול בתי אבות רבים בעת ובעונה אחת. ב. פיתוח שירות בקבוצות קטנות עד חמישה משתתפים, מהלך זה עשוי למצא חן בעינייך ולהימשך גם אחרי תקופת הקורונה. לדעתי מומלץ לשווק אותו כ'מוצר בוטיק' העמד בפני עצמו. ג. חשיבה מחוץ הקופסא על מגזרים נוספים שאת יכולה לעבוד מולם, לדוגמא: אני מלווה ארגון שעובד בזכיינות מול רשתות בתי מלון (בתחום הטקסטיל), כעת, עם פרוץ הקורונה אין הזמנות וההכנסות ירדו באופן דרמטית, אחד מההמלצות שלי היו פנייה לדיור מוגן ובתי אבות, ושם להתחרות בתחום הטקסטיל, הם הצליחו מנף את הכנסותיהם באופן משמעותי. זו כמובן, דוגמא אחת, קיימות דוגמאות רבות נוספות. בהצלחההה שרית.

סיגל בר

סיגל בר - שוברת קירות

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

סיגל בר

סיגל בר - שוברת קירות

תודה לך על השאלה. דיירי הדיור המוגן, בימים אלה אפילו יותר מאשר לפני הקורונה, צמאים לתרבות, צמאים לידע, צמאים להרצאות, גם אם ההרצאות מתקיימות בקפסולות מצומצמות, בחצר בית האבות או בהעברה באמצעות מסך הטלוויזיה שלהם. נכון, בתחילת הקורונה הכל נעצר מכיוון שהתברר כי זוהי בדיוק האוכלוסייה שעליה יש צורך לשמור מכל משמר. היום הם כבר מתורגלים בצריכת תרבות באופנים קצת שונים (טכנית) והם חוזרים להזמין הרצאות. אם העסק שלך עד פרוץ המגפה עבד יפה אני ממליצה לך לקחת נשימה עמוקה, להתאים את עצמך לאופנים השונים במסגרת המגבלות ולא לוותר עליו.