שלום עונות, אני סוכנת נסיעות מעל 12 שנים. כרגע מצויה בחל"ת מתמשך. ולא רואה אופק במקצוע. אני בת 51, מלאת חיוכים, דוברת רהוטה ובעלת לב חם. רוצה משהו לתת ממני לאחרים, משהו לנפש. מאוד זקוקה לדחיפה ולהכוונה לשינוי כיוון בקריירה.

אפרת אביסרור

אפרת אביסרור - מלווה יוצרים

שלום פונה יקרה, תודה רבה על השאלה. השאלה היא, איזו פעילות תמלא לך את הנפש וגם את חשבון הבנק… האם את אוהבת לדבר מול קהל? בטוח שיש לך נכסי ידע שבעזרתם את יכולה לתת ערך לאחרים. השאלה שתשאלי את עצמך היא, איך תדייקי אותם כך שגם נכסי הידע, וגם ההנגשה שלהם (אופן ההעברה שלהם ללקוחות - אחד על אחד, הרצאות, סדנאות, וכו') יעשו לך כיף בלב. תחשבי ככה: אם לא היו לי בכלל אילוצי תקציב, במה הייתי עוסקת? את התשובה תקחי ואיתה תעבדי לדייק את המקום העסקי שלך. בהצלחה.

דפנה דנון

דפנה דנון- יועצת עסקית ותעסוקתית

הייתי ממליצה לך לבדוק אילו תחומים מדברים אליך, מהם הכישורים שלך, הנטיות, החוזקות שלך. אם את שכירה ומעוניינת להמשיך כשכירה- הייתי בודקת כיצד החוזקות הללו יכולות לבוא לידי ביטוי בתחום אחר של עבודה. ואם את בעניין של שינוי- האם מבחינה כלכלית ומבחינת רצון ויכולת, זו התקופה שמתאימה לך ללכת ללמוד תחום חדש, ואם כן בוחנת לעומק מהו התחום הזה.

סיגל בר

סיגל בר - שוברת קירות

היי סוכנת נסיעות לשעבר רהוטה וחייכנית, לאן רוצה הלב החם שלך? בטוח שהוא רוצה לאן שהוא. שאלת אותו? נתת לו את האופציה לחלום את עצמו? לי נשמע, כשאת אומרת שאת לא רואה אופק במקצוע, שאת בעצם מתכוונת שאת לא רואה את עצמך יותר במקצוע. אז יש סיכוי שהקורונה המ... הזו בעצם נתנה לך את הבעיטה האחרונה שעוד היית צריכה? תגידי לה תודה, לזותי, כי יש מצב שהיא נתנה לך מתנה. בבקשה, זה הזמן להשתמש בדמיון שלך, בלי פחד, כאילו אין אילוצים, ולנסות לצייר לעצמך את העתיד שלך בצבעים שבהם את רוצה אותו. שימי לב שאני לא נותנת לך כאן כרגע שום תשובה פרקטית. הסיבה לכך היא שזה חסר טעם לומר לך מה לעשות או איך לעשות לפני שיש לך את הלמה שלך, את הלאן שלך, סליחה על המילה הגסה... את החזון שלך. זה יופי של גיל לשנות כיוון, אני מכירה הרבה אנשים שעשו את זה, כולל אותי. אבל קודם כל אבני יסוד. להלן סדרת שאלות עצמיות לכמה שעות של חלימה מבורכת: בשביל מה אני רוצה לקום בבוקר? מהו הדבר שיש לי לתת ויביא שמחה לעולם? איזו עשייה תגרום לי עצמי הכי הרבה אושר? איך מתרגמים את זה לכסף בבנק? אחר כך. מבטיחה לענות לך גם בהמשך כאשר יתעוררו אצלך השאלות הענייניות, אלה של האיך.

שרית טל

שרית טל - הרבה יותר מפלוס

סוכנת חייכנית ורהוטה, אני מאמינה שהקורונה ביתה הזדמנות עבורך, להדגיש את החוזקות שלך והאיכויות, קבלי סוד: תחשבי על מה שאהבת לעשות פעם, כשהיית בת 18, או 22, או אולי 16. מה הבריק לך את העיניים, מה גרם לך להנות? אולי התקשורת עם אנשים? אולי אסטטיקה? או שפות? אולי אהבת להקשיב ולהבין גם מאחורי המילים? ואולי אהבת לקשט? או להתאפר? אולי לנהל? וכעת רשמי על פתק, או פתקון, אלו הם הדברים שאת טובה בהם.כעת יש לך מסד נתונים נפלא, וכעת אתרי את הקשרים ביניהם, ברכותיי! תהני מהדרך, כי התוצאה מעוררת ההשראה כבר תגיע 🙂 בהצלחההה